Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Vinterlandskap med gårdsbruk og folkeliv
Olje på lerret
47x73
Signert nede t.v.: A Singdahlsen
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
47x73
Vurdering