Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Vinterlandskap med gårdsbruk og folkeliv

Olje på lerret
47x73
Signert nede t.v.: A Singdahlsen

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 17 000