Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Singdahlsen, Andreas (1855-1947)
Vinterlandskap med gårdsbruk og folkeliv

Olje på lerret
47x73
Signert nede t.v.: A Singdahlsen

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000