Hansteen, Nils(1855-1912)
Skrivergården i Drøbak
Olje på lerret
45x70
Signert nede t.v.: Nils Hansteen
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
45x70
Vurdering