Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Skrivergården i Drøbak

Olje på lerret
45x70
Signert nede t.v.: Nils Hansteen

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000