Borgen, Fredrik(1852-1907)
Fra Sogn
Olje på lerret
61x95
Signert nede t.h.: Fr. Borgen
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fra Sogn".
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på lerret
61x95
Signert nede t.h.: Fr. Borgen
Vurdering