Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Borgen, Fredrik (1852-1907)
Fra Sogn

Olje på lerret
61x95
Signert nede t.h.: Fr. Borgen

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fra Sogn".

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering