Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Borgen, Fredrik(1852-1907)
Fra Sogn

Olje på lerret
61x95
Signert nede t.h.: Fr. Borgen

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fra Sogn".

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 6 500