Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
Losbåt i høy sjø

Olje på lerret
35x55
Signert nede t.v.: W Barth

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Carl W. Barth Lodsbaad i höi sjö". Variant av maleri som befinner seg i Nasjonalmuseet for kunst, Nasjonalgalleriet.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 21 000