Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Losbåt i høy sjø
Olje på lerret
35x55
Signert nede t.v.: W Barth
Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Carl W. Barth Lodsbaad i höi sjö". Variant av maleri som befinner seg i Nasjonalmuseet for kunst, Nasjonalgalleriet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000