Ulving, Even(1863-1952)
Kystlandskap, aften
Olje på lerret, oppklebet på plate
16x21
Signert nede t.v.: EU
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
16x21
Signert nede t.v.: EU
Vurdering