Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Ulving, Even (1863-1952)
Kystlandskap, aften

Olje på lerret, oppklebet på plate
16x21
Signert nede t.v.: EU

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering