Nielssen, Johan(1835-1912)
Fra Kolsdalen ved Kristiansand 1863
Olje på plate
33x39
Signert nede t.v.: Johan Nielssen. Stedsbestemt og datert nede t.h.: Kolsdalen 63.
Påtegnet på baksiden av platen: "Kolsdalen Chrsand i 1863". Man kan se Odderøya i bakgrunnen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000