Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Sømme, Jacob (1862-1940)
Fra Nærland 1916

Olje på lerret
60x90
Signert, datert og stedsbestemt nede t.v.: Jacob Sømme 16 Nærland

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000