Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Dahl, Johan Christian(1788-1857)
Studie av bregner 1832

Olje på papir, oppklebet på plate
11x19
Signert og noe utydelig datert oppe t.h.: Dahl Octbr 1832.

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00