Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Fearnley, Thomas (1802-1842)
Klostergang

Olje på papir, oppklebet på plate
18x19
Usignert

Antagelig malt i 1834.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1966, kat.nr. 45 med tittel: "Klostergang". Blaafarveværket 1986, kat.nr. 61 med tittel: "Klostergang".

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000