Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Bleken, Håkon (1929-)
Komposisjon 1974

Akvarell, lysmål
82x119
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -74.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering