Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Tørr vår i Hakadal

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: HS

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: "Tør vår i Hakadal. Henrik Sørensen 1945".

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000