Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Vårlandskap med skigard

Olje på plate
46x38
Usignert

Antagelig sekundær signatur på rammen nede t.h.: "H.S."

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering