Sørensen, Henrik(1882-1962)
Vårlandskap med skigard
Olje på plate
46x38
Usignert
Antagelig sekundær signatur på rammen nede t.h.: "H.S."
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
46x38
Usignert
Vurdering