Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Seierherren

Olje på mahogniplate
35x26
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Til Gudrun fra Søren

Påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen. Risset inn på baksiden av platen: "Paris - Henrik Sørensen 1922 Til Gudrun Collett".

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering