Sørensen, Henrik(1882-1962)
Seierherren
Olje på mahogniplate
35x26
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Til Gudrun fra Søren
Påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen. Risset inn på baksiden av platen: "Paris - Henrik Sørensen 1922 Til Gudrun Collett".
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00