Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Kanal, måneskinn

Olje på lerret
27x35
Signert nede t.v.: F.T.

Malt ca. 1897.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 62, med tittel: "Kanal, måneskinn" (implisitt Venezia), feilaktig rubrisert under året 1894 iom at Venezia-oppholdet var i 1897.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering