Krohg, Christian(1852-1925)
Mølle
Olje på lerret
46X55
Signert nede t.h.: C Krohg
Antagelig malt i 1901 på Tandem på Nes (v/kirken) i Hedmark.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
46X55
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering