Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Mølle

Olje på lerret
46X55
Signert nede t.h.: C Krohg

Antagelig malt i 1901 på Tandem på Nes (v/kirken) i Hedmark.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000