Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Mølle

Olje på lerret
46X55
Signert nede t.h.: C Krohg

Antagelig malt i 1901 på Tandem på Nes (v/kirken) i Hedmark.

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 25 000