Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Landskap med hus

Olje på lerret, oppklebet på plate
42x24
Signert nede t.h.: Th H.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering