Askevold, Anders(1834-1900)
Ved vanningsstedet
Olje på lerret
49x83
Signert nede t.h.: A. Askevold.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 36 000
Olje på lerret
49x83
Vurdering