Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Ved vanningsstedet

Olje på lerret
49x83
Signert nede t.h.: A. Askevold.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000