Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Müller, Morten (1828-1911)
Skogslandskap med robåt og fugler 1888

Olje på lerret
38x56
Signert og datert nede t.h.: Morten. Müller. 88.

Noe utydelig påtegnet på baksiden, på blindrammen: "... Morten Müller".

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000