Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Krohg, Per (1889-1965)
Turisten 1926

Olje på plate
22x16
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg. 26

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Per Krohg 1926 Turisten Ville. Franche. Sydfrankrig".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1992, kat.nr. 10.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering