Krohg, Per(1889-1965)
Turisten 1926
Olje på plate
22x16
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg. 26
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Per Krohg 1926 Turisten Ville. Franche. Sydfrankrig".
Kunstnerforbundet, Oslo 1992, kat.nr. 10.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 8 500