Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Barlag, Philip (1840-1913)
Fossestryk 1871

Olje på lerret
38x54
Signert og datert nede t.h.: Barlag. 71.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000