Barlag, Philip(1840-1913)
Fossestryk 1871
Olje på lerret
38x54
Signert og datert nede t.h.: Barlag. 71.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
38x54
Vurdering