Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kvinne i landskap
Olje på lerret
50x33
Signert nede t.h.: Th H.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
50x33
Signert nede t.h.: Th H.
Vurdering