Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kvinne i landskap

Olje på lerret
50x33
Signert nede t.h.: Th H.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering