Hansteen, Nils(1855-1912)
Kystlandskap med folkeliv
Olje på lerret
47x64
Signert nede t.v.: Nils Hansteen
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 8 500
Olje på lerret
47x64
Vurdering