Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Kystlandskap med folkeliv

Olje på lerret
47x64
Signert nede t.v.: Nils Hansteen

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering