Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Krohg, Per (1889-1965)
Fjellandskap

Olje på plate
16x22
Signert nede t.h.: Per Krohg

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1992, kat.nr. 21.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering