Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Robåter og seilskuter 1866

Olje på plate
39x60
Signert nede t.v.: J: Bennetter. Datert nede t.h.: 10/10 66

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000