Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Robåter og seilskuter 1866

Olje på plate
39x60
Signert nede t.v.: J: Bennetter. Datert nede t.h.: 10/10 66

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000