Jorde, Lars(1865-1939)
Fra Mesnaelven 1923
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 23
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 76 000
Olje på lerret
70x80
Vurdering