Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Fra Mesnaelven 1923

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 23

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 76 000