Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Krohg, Per(1889-1965)
Thérèse 1925

Olje på lerret
90x60
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -1925

Påtegnet på baksiden av lerretet, antagelig av kunstneren: "La Danseuse 2ieme attitude". Påtegnet på lapp på baksiden med annen tittel: "Danserinnen".

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 72 000