Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Lund, Henrik (1879-1935)
En have i Son ved Oslofjorden 1931

Olje på lerret
56x64
Signert og datert nede t.h.: Henrik Lund -31

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Mot Beverøya (?) og Hurum (Fra Son)".

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 145 000