Grünewald, Isaac(1889-1946)
Oppstilling med sitroner og bolle
Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: Grünewald
Svensk kunstner.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 34 000
Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: Grünewald
Svensk kunstner.
Vurdering