Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Grünewald, Isaac(1889-1946)
Oppstilling med sitroner og bolle

Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: Grünewald

Svensk kunstner.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 34 000