Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Grünewald, Isaac (1889-1946)
Oppstilling med sitroner og bolle

Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: Grünewald

Svensk kunstner.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 34 000