Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Askevold, Anders (1834-1900)
Norsk skogslandskap med kyr 1889

Olje på lerret
65x96
Signert og datert nede t.h. : A: Askevold. 1889.

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "A: Askevold. "Norwegische Waldgegend mit Kühn" Pris: 1700 Mark."

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000