Figur 1965
Olje på lerret
141x111
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 65
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Olje på lerret
141x111
Vurdering
NOK 300 000–400 000