Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Figur 1965

Olje på lerret
141x111
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 65

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000