Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Falsen, Mimi(1861-1957)
Kongsvoll, Dovre

Olje på lerret
37x44
Signert nede t. v.: Mimi Falsen

Vurdering

Tilslag NOK 10 000