Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Eriksen, Sigurd (1884-1976)
Kystlandskap

Olje på lerret
50x55
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen

Vurdering
NOK 4 000