Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Forrige
112
Neste
Eriksen, Sigurd
(1884-1976)
Kystlandskap
Olje på lerret
50x55
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen
Vurdering
NOK 4 000