Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på lerret
97x91
Signert nede t.v.: Weidemann.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 150 000