Olje på lerret
97x91
Signert nede t.v.: Weidemann.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000
Olje på lerret
97x91
Signert nede t.v.: Weidemann.
Vurdering
NOK 150 000–200 000