Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Askevold, Anders (1834-1900)
Vestlandsfjord med folkeliv 1891

Olje på lerret
54x83
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1891.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 65 000