Askevold, Anders(1834-1900)
Vestlandsfjord med folkeliv 1891
Olje på lerret
54x83
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1891.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 65 000
Olje på lerret
54x83
Vurdering
NOK 70 000–90 000