Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Askevold, Anders (1834-1900)
Ved seteren

Olje på lerret
75x98
Signert nede t.h.: A: Askevold.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000