Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Vår på Stord Mai 1889

Olje på lerret
55x71
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow. Mai 89.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000

Tilslag NOK 430 000