Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Nerdrum, Odd (1944-)
Livredderen 1995

Olje på lerret
157x117
Signert og datert på baksiden: Nerdrum 95

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Forum Gallery, 745 Fifth Avenue at 57th Street, New York 1997, "Odd Nerdrum New Paintings" med tittel: "Life Saver".

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 500 000–2 000 000