Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Tangen, Olaf (1903-1997)
Den hvite skyen 1970

Olje på papir
64x44
Signert og datert nede t. h.: -Tangen -70

Vurdering
NOK 4 000–5 000