Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Sundt-Hansen, Carl(1841-1907)
Interiør fra Mehl i Kvinnherad 1863

Olje på lerret, oppklebet på mahogniplate
33x37
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Sundt-Hansen Kvindhered 25/7 63 Mehl

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 45 000