Bergslien, Knud(1827-1908)
Stangfiske
Olje på lerret
55x49
Signert nede t.v.: K. Bergslien
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Olje på lerret
55x49
Vurdering
NOK 300 000–400 000