Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Bergslien, Knud (1827-1908)
Stangfiske

Olje på lerret
55x49
Signert nede t.v.: K. Bergslien

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000