Bodom, Erik(1829-1879)
Tømmerfløtere 1859
Olje på lerret
85x124
Signert og datert nede t.v.: E Bodom 1859.
Motivet er angivelig fra Telemark.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 180 000
Olje på lerret
85x124
Vurdering
NOK 200 000–300 000