Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Bodom, Erik(1829-1879)
Tømmerfløtere 1859

Olje på lerret
85x124
Signert og datert nede t.v.: E Bodom 1859.

Motivet er angivelig fra Telemark.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 180 000