Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Nerdrum, Odd (1944-)
Skyen

Olje på lerret
160x190
Signert på lerretet på baksiden: Nerdrum

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 500 000–2 000 000

Tilslag NOK 1 900 000