Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Elven Dordogne ved Beaulieu

Olje på lerret
66x82
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Malt i 1903.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 500 000

Tilslag NOK 400 000