Rian, Johs.(1891-1981)
Interiør Gausdal 1947
Olje på plate
38x46
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: J Rian 47
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på plate
38x46
Vurdering