Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Tangen, Olaf (1903-1997)
Kvinne i interiør 1950

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: -Tangen -50

Signert og påtegnet på baksiden av platen: "Olaf Tangen Kragerö 1950".

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering