Fjell, Kai(1907-1989)
Brevet
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 120 000–150 000