Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Fjell, Kai (1907-1989)
Brevet

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000