Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Grande, Severin(1869-1934)
Gårdstun

Olje på lerret
69x96
Signert nede t.h.: S Grande

Stockholmsudstillingen 1904.

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 11 000