Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Grande, Severin (1869-1934)
Gårdstun

Olje på lerret
69x96
Signert nede t.h.: S Grande

UTSTILT:

Stockholmsudstillingen 1904.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000