Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Hageparti

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.v.: Folkestad

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000