Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Hageparti
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.v.: Folkestad
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.v.: Folkestad
Vurdering