Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Jorde, Lars (1865-1939)
Fra Elvedalen, Fåberg 1939

Olje på lerret
48x60
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 39

Påtegnet med tittel og antagelig signert på baksiden, på blindrammen: "Fra Elvedalen Faaberg Lars Jorde".

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000