Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Hamsun, Tore (1912-1995)
Alléen, høst 1965

Olje på lerret
70x85
Signert og datert nede t.h.: Hamsun -65

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000